Extéria zkušenosti

Firma Extéria působí na trhu už od roku 2011. Jejíim cílem už od počátku bylo pomáhat těm podnikatelům, kteří nemají ani potuchy o bezpečnosti práce nebo kteří potřebují s bezpečností práce či s požární ochranou pomoct. Díky obrovskému množství klientů se stala firma Extéria franšízovou sítí, která se rozšiřuje rychlostí blesku. Pobočky už má ve všech krajích České republiky, což je obrovský úspěch. Každým rokem se na těchto pobočkách vymění tisícovka klientů, kteří odcházejí s úsměvem od ucha k uchu.

Firma jim totiž pomůže s přípravou bezpečnosti práce, s požární ochranou, připraví je na kontrolu ze státní správy (na tu ohlášenou i na tu neohlášenou). Dále provede revizi či školení, která jsou minimálně jednou do roka. To vše provede Extéria za skutečně výhodnou cenu, která je mnohem nižší, než jakou najdete u konkurentů.

Kromě toho má tato firma velice příznivé reference a recenze, v nichž klienti sdělují své zkušenosti – nejen pochvaly, ale samozřejmě i výtky, které k názoru patří.

 

Extéria reference

Firmu EXTÉRIA doporučuji. Super jednání a přístup.

Anna Nováková, Ostrava

Neměl jsem ani tušení, jak se postupuje v případě pracovního úrazu, co se musí sepsat, kam se má vše zaslat atd. Se vším mi pomohla společnost Extéria, která celou záležitost ohledně pracovního úrazu vyřešila a to bez jakýchkoliv postihů a sankcí. Díky.

                Jan Rybnikář, Praha

Firmu Extéria vřele doporučuji. Nadchla mě nejen cena, ale hlavně rychlost. Díky tomu, že má firma pobočky po celé České republice, pomohla mi hned, když jsem potřebovala. Toho si velice cením, děkuji a posílám tuto pozitivní referenci.

Klára Bradáčová, Klatovy

Stoprocentně profesionální přístup, který oceňuji. Proto posílám kladnou referenci. Zároveň věřím, že naše spolupráce bude dále pokračovat.

                Patrik Mrázek, Plzeň